Hoppa till sidans innehåll

Startlista Skadespelen 2019 rev.2


P13, P12, P11, P10, P9, P8, P7

F13, F12, F11, F10, F9, F8, F7

Listan skapad: 2019-02-14 22:01:43

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

247

Albin Zettergren

2006

Gefle IF

254

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

Totalt 2 deltagare


600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

247

Albin Zettergren

2006

Gefle IF

254

Ludvig Hjertberg

2006

Gefle IF

Totalt 2 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

247

Albin Zettergren

2006

Gefle IF

355

Ludvig Fredman

2006

IFK Märsta

Totalt 2 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

355

Ludvig Fredman

2006

IFK Märsta

Totalt 1 deltagare

 

P 12


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

244

Martin Svensson

2007

Gefle IF

245

Jonathan Brinnen

2007

Gefle IF

259

Paul Winter

2007

Gefle IF

266

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

268

Valter Hedblom Green

2007

Gefle IF

271

Tim Stjernlöf

2007

Gefle IF

350

Kevin Sjöström

2007

IFK Märsta

380

Alexander Sand

2007

IFK Tumba

Totalt 8 deltagare


600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

244

Martin Svensson

2007

Gefle IF

258

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

266

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

380

Alexander Sand

2007

IFK Tumba

Totalt 4 deltagare


Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

244

Martin Svensson

2007

Gefle IF

245

Jonathan Brinnen

2007

Gefle IF

258

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

259

Paul Winter

2007

Gefle IF

264

Oscar Norberg

2007

Gefle IF

266

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

268

Valter Hedblom Green

2007

Gefle IF

350

Kevin Sjöström

2007

IFK Märsta

Totalt 8 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

244

Martin Svensson

2007

Gefle IF

245

Jonathan Brinnen

2007

Gefle IF

258

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

259

Paul Winter

2007

Gefle IF

264

Oscar Norberg

2007

Gefle IF

266

Pablo Albornoz

2007

Gefle IF

268

Valter Hedblom Green

2007

Gefle IF

271

Tim Stjernlöf

2007

Gefle IF

380

Alexander Sand

2007

IFK Tumba

Totalt 9 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

245

Jonathan Brinnen

2007

Gefle IF

259

Paul Winter

2007

Gefle IF

268

Valter Hedblom Green

2007

Gefle IF

271

Tim Stjernlöf

2007

Gefle IF

350

Kevin Sjöström

2007

IFK Märsta

Totalt 5 deltagare

 

P 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

272

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

273

Hampus Torneld

2008

Gefle IF

274

Edvin Andersson

2008

Gefle IF

277

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

302

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

317

Christoffer Gustavsson-Kihlberg

2008

Hofors AIF

356

Elias Fredman

2008

IFK Märsta

381

Theo Hedberg

2008

IFK Halmstad

Totalt 8 deltagare


600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

272

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

277

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

Totalt 2 deltagare


Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

272

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

277

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

302

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

Totalt 3 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

272

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

273

Hampus Torneld

2008

Gefle IF

274

Edvin Andersson

2008

Gefle IF

277

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

302

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

317

Christoffer Gustavsson-Kihlberg

2008

Hofors AIF

356

Elias Fredman

2008

IFK Märsta

Totalt 7 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

272

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

273

Hampus Torneld

2008

Gefle IF

277

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

302

Theodor Hammarberg

2008

Högbo GIF

317

Christoffer Gustavsson-Kihlberg

2008

Hofors AIF

356

Elias Fredman

2008

IFK Märsta

381

Theo Hedberg

2008

IFK Halmstad

Totalt 7 deltagare

 

P 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

201

David Westin

2009

IF Skade

206

Olof Matsén

2009

IF Skade

233

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

262

Valter Wallner

2009

Gefle IF

290

Wilhelm Holsten

2009

Gefle IF

292

Vide Boström

2009

Gefle IF

361

Fergus Hagström

2009

Säters IF

368

Filip Thunell

2009

IFK Lidingö

377

Wilmer Åkerlund

2009

Västerås FK

378

Måns Lidman

2009

Tureberg FK

Totalt 10 deltagare


600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

206

Olof Matsén

2009

IF Skade

233

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

262

Valter Wallner

2009

Gefle IF

290

Wilhelm Holsten

2009

Gefle IF

378

Måns Lidman

2009

Tureberg FK

Totalt 5 deltagare


Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

206

Olof Matsén

2009

IF Skade

262

Valter Wallner

2009

Gefle IF

361

Fergus Hagström

2009

Säters IF

368

Filip Thunell

2009

IFK Lidingö

377

Wilmer Åkerlund

2009

Västerås FK

378

Måns Lidman

2009

Tureberg FK

Totalt 6 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

201

David Westin

2009

IF Skade

206

Olof Matsén

2009

IF Skade

233

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

262

Valter Wallner

2009

Gefle IF

290

Wilhelm Holsten

2009

Gefle IF

292

Vide Boström

2009

Gefle IF

361

Fergus Hagström

2009

Säters IF

368

Filip Thunell

2009

IFK Lidingö

377

Wilmer Åkerlund

2009

Västerås FK

378

Måns Lidman

2009

Tureberg FK

Totalt 10 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

206

Olof Matsén

2009

IF Skade

233

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

262

Valter Wallner

2009

Gefle IF

368

Filip Thunell

2009

IFK Lidingö

378

Måns Lidman

2009

Tureberg FK

Totalt 5 deltagare

 

P 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

204

Gustav van der Werf

2010

IF Skade

291

Simon Lopez Edström

2010

Gefle IF

339

Josef Angsten

2010

Upsala IF

357

Amadeus Fredman

2010

IFK Märsta

Totalt 4 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

204

Gustav van der Werf

2010

IF Skade

291

Simon Lopez Edström

2010

Gefle IF

339

Josef Angsten

2010

Upsala IF

357

Amadeus Fredman

2010

IFK Märsta

Totalt 4 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

204

Gustav van der Werf

2010

IF Skade

339

Josef Angsten

2010

Upsala IF

357

Amadeus Fredman

2010

IFK Märsta

Totalt 3 deltagare

 

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

279

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

285

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

286

Hilja Lundberg

2006

Gefle IF

367

Ella Thunell

2006

IFK Lidingö

Totalt 4 deltagare


600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

286

Hilja Lundberg

2006

Gefle IF

Totalt 1 deltagare


Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

279

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

285

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

367

Ella Thunell

2006

IFK Lidingö

Totalt 3 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

279

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

285

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

367

Ella Thunell

2006

IFK Lidingö

Totalt 3 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

279

Ida Wennerbo

2006

Gefle IF

285

Linnéa Westlin

2006

Gefle IF

338

Elise Angsten

2006

Upsala IF

Totalt 3 deltagare

 

F 12


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

214

Marion Sheriff

2007

IF Skade

235

Delina Danial

2007

Gefle IF

257

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

260

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

261

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

263

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

267

Amie Singhateh

2007

Gefle IF

269

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

276

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

278

Mollie Asplund

2007

Gefle IF

306

Anna Hillman

2007

Högbo GIF

311

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

312

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

325

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

347

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF

351

Isabelle Andebrhan

2007

IFK Märsta

352

Elisabet Kartunovic

2007

IFK Märsta

362

Lia Hagström

2007

Säters IF

Totalt 18 deltagare


600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

235

Delina Danial

2007

Gefle IF

257

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

261

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

269

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

276

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

311

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

312

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

351

Isabelle Andebrhan

2007

IFK Märsta

352

Elisabet Kartunovic

2007

IFK Märsta

Totalt 9 deltagare


Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

257

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

260

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

261

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

263

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

267

Amie Singhateh

2007

Gefle IF

269

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

278

Mollie Asplund

2007

Gefle IF

306

Anna Hillman

2007

Högbo GIF

311

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

312

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

347

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF

351

Isabelle Andebrhan

2007

IFK Märsta

352

Elisabet Kartunovic

2007

IFK Märsta

362

Lia Hagström

2007

Säters IF

Totalt 14 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

214

Marion Sheriff

2007

IF Skade

234

Melodi Samuel

2007

Gefle IF

235

Delina Danial

2007

Gefle IF

257

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

260

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

261

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

263

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

267

Amie Singhateh

2007

Gefle IF

269

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

276

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

278

Mollie Asplund

2007

Gefle IF

306

Anna Hillman

2007

Högbo GIF

311

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

312

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

325

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

347

Astrid Gemzell

2007

Tierps IF

351

Isabelle Andebrhan

2007

IFK Märsta

352

Elisabet Kartunovic

2007

IFK Märsta

362

Lia Hagström

2007

Säters IF

Totalt 19 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

214

Marion Sheriff

2007

IF Skade

234

Melodi Samuel

2007

Gefle IF

235

Delina Danial

2007

Gefle IF

257

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

260

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

263

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

269

Amanda Stropp

2007

Gefle IF

278

Mollie Asplund

2007

Gefle IF

306

Anna Hillman

2007

Högbo GIF

311

Ida Ågren

2007

Hedesunda IF

312

Nellie Ågren

2007

Hedesunda IF

325

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

Totalt 12 deltagare

 

F 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

202

Meja Lindberg

2008

IF Skade

207

Kira Wahlman

2008

IF Skade

210

Nova Martinell Kempe

2008

IF Skade

211

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

236

Lovisa Lundgren

2008

Gefle IF

237

Thea Gyllenhammar

2008

Gefle IF

238

Emma Khanal

2008

Gefle IF

239

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

240

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

241

Nellie Sahlström

2008

Gefle IF

255

Ella Östblom

2008

Gefle IF

265

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

301

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

326

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

327

Clara Vosveld

2008

Söderhamns IF

334

Wilma Löf

2008

Örbyhus IF

363

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

Totalt 17 deltagare


600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

210

Nova Martinell Kempe

2008

IF Skade

211

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

240

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

255

Ella Östblom

2008

Gefle IF

265

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

303

Liv Messering

2008

Högbo GIF

304

Havannah Messering

2008

Högbo GIF

327

Clara Vosveld

2008

Söderhamns IF

Totalt 8 deltagare


Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

202

Meja Lindberg

2008

IF Skade

210

Nova Martinell Kempe

2008

IF Skade

211

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

237

Thea Gyllenhammar

2008

Gefle IF

238

Emma Khanal

2008

Gefle IF

239

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

240

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

241

Nellie Sahlström

2008

Gefle IF

255

Ella Östblom

2008

Gefle IF

265

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

289

Vilma Wessen

2008

Gefle IF

303

Liv Messering

2008

Högbo GIF

304

Havannah Messering

2008

Högbo GIF

326

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

334

Wilma Löf

2008

Örbyhus IF

Totalt 15 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

202

Meja Lindberg

2008

IF Skade

207

Kira Wahlman

2008

IF Skade

211

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

236

Lovisa Lundgren

2008

Gefle IF

238

Emma Khanal

2008

Gefle IF

239

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

240

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

241

Nellie Sahlström

2008

Gefle IF

255

Ella Östblom

2008

Gefle IF

288

Ebba Jarnulf

2008

Gefle IF

289

Vilma Wessen

2008

Gefle IF

301

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

303

Liv Messering

2008

Högbo GIF

304

Havannah Messering

2008

Högbo GIF

326

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

327

Clara Vosveld

2008

Söderhamns IF

334

Wilma Löf

2008

Örbyhus IF

363

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

Totalt 18 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

202

Meja Lindberg

2008

IF Skade

203

Line Boman

2008

IF Skade

211

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

238

Emma Khanal

2008

Gefle IF

239

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

240

Melawit Gebrehiwet

2008

Gefle IF

241

Nellie Sahlström

2008

Gefle IF

288

Ebba Jarnulf

2008

Gefle IF

289

Vilma Wessen

2008

Gefle IF

301

Thelma Hammarberg

2008

Högbo GIF

334

Wilma Löf

2008

Örbyhus IF

363

Tove Andersson

2008

Leksands FIK

Totalt 12 deltagare

 

F 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

208

Magdalena Rosengren

2009

IF Skade

231

Saron Gebremichael

2009

Gefle IF

242

Deborah Danial

2009

Gefle IF

243

Elin Bergh

2009

Gefle IF

251

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

270

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

280

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

281

Ella Moberg

2009

Gefle IF

282

Tindra Poltrago

2009

Gefle IF

283

Milly Johansson

2009

Gefle IF

284

Alma Westlin

2009

Gefle IF

342

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

344

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

345

Tuva Seveborn

2009

Alunda SK

376

Malva Lönn

2009

Boo IF

382

Linn Elsässer Haldin

2009

Hammarby IF

Totalt 16 deltagare


600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

208

Magdalena Rosengren

2009

IF Skade

243

Elin Bergh

2009

Gefle IF

251

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

270

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

283

Milly Johansson

2009

Gefle IF

284

Alma Westlin

2009

Gefle IF

342

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

344

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

376

Malva Lönn

2009

Boo IF

382

Linn Elsässer Haldin

2009

Hammarby IF

Totalt 10 deltagare


Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

208

Magdalena Rosengren

2009

IF Skade

251

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

270

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

284

Alma Westlin

2009

Gefle IF

342

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

344

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

376

Malva Lönn

2009

Boo IF

382

Linn Elsässer Haldin

2009

Hammarby IF

Totalt 8 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

208

Magdalena Rosengren

2009

IF Skade

231

Saron Gebremichael

2009

Gefle IF

242

Deborah Danial

2009

Gefle IF

251

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

270

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

280

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

281

Ella Moberg

2009

Gefle IF

282

Tindra Poltrago

2009

Gefle IF

283

Milly Johansson

2009

Gefle IF

284

Alma Westlin

2009

Gefle IF

342

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

344

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

345

Tuva Seveborn

2009

Alunda SK

376

Malva Lönn

2009

Boo IF

382

Linn Elsässer Haldin

2009

Hammarby IF

Totalt 15 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

242

Deborah Danial

2009

Gefle IF

251

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

270

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

280

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

282

Tindra Poltrago

2009

Gefle IF

284

Alma Westlin

2009

Gefle IF

342

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

344

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

345

Tuva Seveborn

2009

Alunda SK

376

Malva Lönn

2009

Boo IF

382

Linn Elsässer Haldin

2009

Hammarby IF

Totalt 11 deltagare

 

F 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

248

Vilma Sundqvist

2010

Gefle IF

249

Ella Hedlund

2010

Gefle IF

250

Alma Persson

2010

Gefle IF

253

Signe Jonsson

2010

Gefle IF

275

Elsa Anderson

2010

Gefle IF

287

Thea Lundberg

2010

Gefle IF

305

Ida Hillman

2010

Högbo GIF

316

Cornelia Gustavsson-Kihlberg

2010

Hofors AIF

333

Maya Löf

2010

Örbyhus IF

346

My Seveborn

2010

Alunda SK

370

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

379

Alysia Mohalland

2010

LK Roslagen

Totalt 12 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

248

Vilma Sundqvist

2010

Gefle IF

249

Ella Hedlund

2010

Gefle IF

250

Alma Persson

2010

Gefle IF

253

Signe Jonsson

2010

Gefle IF

275

Elsa Anderson

2010

Gefle IF

287

Thea Lundberg

2010

Gefle IF

305

Ida Hillman

2010

Högbo GIF

316

Cornelia Gustavsson-Kihlberg

2010

Hofors AIF

333

Maya Löf

2010

Örbyhus IF

346

My Seveborn

2010

Alunda SK

353

Amanda Sjöström

2010

IFK Märsta

354

Maliom Manele

2010

IFK Märsta

370

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

Totalt 13 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

248

Vilma Sundqvist

2010

Gefle IF

249

Ella Hedlund

2010

Gefle IF

250

Alma Persson

2010

Gefle IF

253

Signe Jonsson

2010

Gefle IF

275

Elsa Anderson

2010

Gefle IF

287

Thea Lundberg

2010

Gefle IF

305

Ida Hillman

2010

Högbo GIF

316

Cornelia Gustavsson-Kihlberg

2010

Hofors AIF

333

Maya Löf

2010

Örbyhus IF

346

My Seveborn

2010

Alunda SK

353

Amanda Sjöström

2010

IFK Märsta

354

Maliom Manele

2010

IFK Märsta

Totalt 12 deltagare

 

P 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

246

Linus Sahlström

2011

Gefle IF

252

Atle Johannesson

2011

Gefle IF

Totalt 2 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

246

Linus Sahlström

2011

Gefle IF

252

Atle Johannesson

2011

Gefle IF

Totalt 2 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

246

Linus Sahlström

2011

Gefle IF

252

Atle Johannesson

2011

Gefle IF

Totalt 2 deltagare

 

P 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

331

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

332

Albin Löf

2012

Örbyhus IF

358

Aleksander Jusufovic

2012

IFK Märsta

371

Sigge Arvidsson

2013

Falu IK

Totalt 4 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

331

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

332

Albin Löf

2012

Örbyhus IF

358

Aleksander Jusufovic

2012

IFK Märsta

371

Sigge Arvidsson

2013

Falu IK

Totalt 4 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

331

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

332

Albin Löf

2012

Örbyhus IF

358

Aleksander Jusufovic

2012

IFK Märsta

Totalt 3 deltagare

 

F 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

213

Clara Almqvist

2011

IF Skade

337

Leyla Davidsson

2011

Upsala IF

341

Lovisa Lindgren

2011

Alunda SK

343

Wilma Zelin Hillbom

2011

Alunda SK

364

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

Totalt 5 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

212

Maja Wennberg

2011

IF Skade

213

Clara Almqvist

2011

IF Skade

337

Leyla Davidsson

2011

Upsala IF

341

Lovisa Lindgren

2011

Alunda SK

343

Wilma Zelin Hillbom

2011

Alunda SK

364

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

Totalt 6 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

212

Maja Wennberg

2011

IF Skade

341

Lovisa Lindgren

2011

Alunda SK

343

Wilma Zelin Hillbom

2011

Alunda SK

364

Hilde Andersson

2011

Leksands FIK

Totalt 4 deltagare

 

F 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

209

Elin Rosengren

2012

IF Skade

232

Lea Andersson

2013

Gefle IF

256

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

Totalt 3 deltagare


Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

205

Frida Matsén

2012

IF Skade

209

Elin Rosengren

2012

IF Skade

232

Lea Andersson

2013

Gefle IF

256

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

Totalt 4 deltagare


Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

205

Frida Matsén

2012

IF Skade

209

Elin Rosengren

2012

IF Skade

232

Lea Andersson

2013

Gefle IF

256

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

Totalt 4 deltagare
 

 


© Arena 2.0, RunPro Systems

Uppdaterad: 11 FEB 2019 21:56 Skribent: Magnus Nilsson
Epost: Adressen Gömd

Vi stödjer IF SKADE

 

       

 

 

     logo_gavlebingo

 

      geflekartong

 

       jbelektronik

Postadress:
IF Skade - Friidrott
c/o Anders Svedjebrant, Jörgen Folkers väg 9
80643 Gävle

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link