P 13
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 12
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 11
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 10
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
P 9
60 m Längd Kula 
F 13
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 12
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 11
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 10
60 m 600 m Höjd Längd Kula 
F 9
60 m Längd Kula 
P 8
60 m Längd Kula 
P 7
60 m Längd Kula 
F 8
60 m Längd Kula 
F 7
60 m Längd Kula 

IF Skadespelen 2020

Listan skapad: 2020-02-12 22:01:04


P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

208

Oscar Norberg

2007

Gefle IF

209

Milton Wiklund

2007

Gefle IF

210

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

218

Elliot Neuhaus

2007

Gefle IF

221

Viggo Segerquist

2007

Gefle IF

Totalt 5 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

208

Oscar Norberg

2007

Gefle IF

212

Martin Svensson

2007

Gefle IF

218

Elliot Neuhaus

2007

Gefle IF

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

208

Oscar Norberg

2007

Gefle IF

209

Milton Wiklund

2007

Gefle IF

Totalt 2 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

208

Oscar Norberg

2007

Gefle IF

209

Milton Wiklund

2007

Gefle IF

210

Edvin Sundvall

2007

Gefle IF

211

Oskar Nisser

2007

Gefle IF

218

Elliot Neuhaus

2007

Gefle IF

Totalt 5 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

209

Milton Wiklund

2007

Gefle IF

218

Elliot Neuhaus

2007

Gefle IF

Totalt 2 deltagare

P 12


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

203

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

204

Lukas Fahlstedt

2008

Gefle IF

205

Theodor Hammarberg

2008

Gefle IF

206

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

207

Edvin Andersson

2008

Gefle IF

219

William Pettersson

2008

Gefle IF

220

Oscar Edström

2008

Gefle IF

223

Emil Eriksson

2008

Gefle IF

252

Christoffer Gustavsson Kihlberg

2008

Hofors AIF

264

Hugo Nowak

2008

IF Skade

283

Melker Mattsson

2008

IF Skade

Totalt 11 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

204

Lukas Fahlstedt

2008

Gefle IF

216

Melker Ådvall

2008

Gefle IF

220

Oscar Edström

2008

Gefle IF

223

Emil Eriksson

2008

Gefle IF

Totalt 4 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

203

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

205

Theodor Hammarberg

2008

Gefle IF

206

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

220

Oscar Edström

2008

Gefle IF

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

203

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

204

Lukas Fahlstedt

2008

Gefle IF

205

Theodor Hammarberg

2008

Gefle IF

206

Elvin Rahm

2008

Gefle IF

207

Edvin Andersson

2008

Gefle IF

219

William Pettersson

2008

Gefle IF

252

Christoffer Gustavsson Kihlberg

2008

Hofors AIF

264

Hugo Nowak

2008

IF Skade

283

Melker Mattsson

2008

IF Skade

Totalt 9 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

203

Oskar Nylander

2008

Gefle IF

205

Theodor Hammarberg

2008

Gefle IF

216

Melker Ådvall

2008

Gefle IF

219

William Pettersson

2008

Gefle IF

252

Christoffer Gustavsson Kihlberg

2008

Hofors AIF

283

Melker Mattsson

2008

IF Skade

Totalt 6 deltagare

P 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

158

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

201

Benjamin Lindström

2009

Gefle IF

202

Valter Wallner

2009

Gefle IF

217

Viktor Normell Djurhed

2009

Gefle IF

225

Vide Boström

2009

Gefle IF

233

Vilgot Nääs

2009

Gefle IF

236

Malte Wahlman

2009

Gefle IF

260

Kalle Löf

2009

Högbo GIF

280

David Westin

2009

IF Skade

281

Olof Matsén

2009

IF Skade

287

Arvid Kvarnback

2009

Leksands IF

Totalt 11 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

158

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

217

Viktor Normell Djurhed

2009

Gefle IF

236

Malte Wahlman

2009

Gefle IF

245

Gusten Palmblad

2009

Gefle IF

260

Kalle Löf

2009

Högbo GIF

287

Arvid Kvarnback

2009

Leksands IF

Totalt 6 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

202

Valter Wallner

2009

Gefle IF

225

Vide Boström

2009

Gefle IF

233

Vilgot Nääs

2009

Gefle IF

236

Malte Wahlman

2009

Gefle IF

287

Arvid Kvarnback

2009

Leksands IF

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

158

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

202

Valter Wallner

2009

Gefle IF

217

Viktor Normell Djurhed

2009

Gefle IF

225

Vide Boström

2009

Gefle IF

233

Vilgot Nääs

2009

Gefle IF

235

Gustav Olsson

2009

Gefle IF

236

Malte Wahlman

2009

Gefle IF

260

Kalle Löf

2009

Högbo GIF

281

Olof Matsén

2009

IF Skade

287

Arvid Kvarnback

2009

Leksands IF

Totalt 10 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

158

Leo Lindholm

2009

Gefle IF

202

Valter Wallner

2009

Gefle IF

217

Viktor Normell Djurhed

2009

Gefle IF

235

Gustav Olsson

2009

Gefle IF

236

Malte Wahlman

2009

Gefle IF

281

Olof Matsén

2009

IF Skade

287

Arvid Kvarnback

2009

Leksands IF

Totalt 7 deltagare

P 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

200

Lukas Ehrling

2010

Gefle IF

240

Viktor Silvergren

2010

Gefle IF

241

Adam Lenholm

2010

Gefle IF

243

Hjalmar Boqvist

2010

Gefle IF

246

Måns Ågren

2010

Gefle IF

265

Gustav van der Werf

2010

IF Skade

286

Tim Isaksson

2010

IF Skade

295

Kelvin Nordgren

2010

IF Skade

Totalt 8 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

240

Viktor Silvergren

2010

Gefle IF

246

Måns Ågren

2010

Gefle IF

265

Gustav van der Werf

2010

IF Skade

286

Tim Isaksson

2010

IF Skade

Totalt 4 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

240

Viktor Silvergren

2010

Gefle IF

246

Måns Ågren

2010

Gefle IF

265

Gustav van der Werf

2010

IF Skade

286

Tim Isaksson

2010

IF Skade

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

200

Lukas Ehrling

2010

Gefle IF

240

Viktor Silvergren

2010

Gefle IF

241

Adam Lenholm

2010

Gefle IF

246

Måns Ågren

2010

Gefle IF

265

Gustav van der Werf

2010

IF Skade

286

Tim Isaksson

2010

IF Skade

295

Kelvin Nordgren

2010

IF Skade

Totalt 7 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

240

Viktor Silvergren

2010

Gefle IF

243

Hjalmar Boqvist

2010

Gefle IF

265

Gustav van der Werf

2010

IF Skade

286

Tim Isaksson

2010

IF Skade

Totalt 4 deltagare

P 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

148

Anton Lindblom

2011

Bollnäs FIK

256

Levi Persson

2011

Högbo GIF

259

Emil Wallberg

2011

Högbo GIF

Totalt 3 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

148

Anton Lindblom

2011

Bollnäs FIK

256

Levi Persson

2011

Högbo GIF

259

Emil Wallberg

2011

Högbo GIF

Totalt 3 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

148

Anton Lindblom

2011

Bollnäs FIK

256

Levi Persson

2011

Högbo GIF

259

Emil Wallberg

2011

Högbo GIF

Totalt 3 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

149

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

152

Freja Sköld

2007

Bollnäs FIK

189

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

190

Nilla Eklund

2007

Gefle IF

191

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

193

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

195

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

196

Anna Hillman

2007

Gefle IF

197

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

198

Selma Erickson

2007

Gefle IF

276

Marion Sheriff

2007

IF Skade

299

Delina Danial

2007

Gefle IF

Totalt 12 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

189

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

194

Mollie Asplund

2007

Gefle IF

195

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

196

Anna Hillman

2007

Gefle IF

Totalt 4 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

189

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

191

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

192

Agnes Eriksson

2007

Gefle IF

194

Mollie Asplund

2007

Gefle IF

195

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

196

Anna Hillman

2007

Gefle IF

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

149

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

152

Freja Sköld

2007

Bollnäs FIK

189

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

190

Nilla Eklund

2007

Gefle IF

192

Agnes Eriksson

2007

Gefle IF

193

Ida Hättestrand

2007

Gefle IF

194

Mollie Asplund

2007

Gefle IF

195

Ebba Holmström

2007

Gefle IF

196

Anna Hillman

2007

Gefle IF

197

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

198

Selma Erickson

2007

Gefle IF

276

Marion Sheriff

2007

IF Skade

297

Melat Gebremichael

2007

Gefle IF

299

Delina Danial

2007

Gefle IF

Totalt 14 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

149

Ida Edling

2007

Bollnäs FIK

153

Cornelia Solin

2007

Bollnäs FIK

189

Vendela Eriksson

2007

Gefle IF

191

Ida Ehlin

2007

Gefle IF

196

Anna Hillman

2007

Gefle IF

197

Hedda Mossberg

2007

Gefle IF

198

Selma Erickson

2007

Gefle IF

276

Marion Sheriff

2007

IF Skade

297

Melat Gebremichael

2007

Gefle IF

299

Delina Danial

2007

Gefle IF

Totalt 10 deltagare

F 12


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

136

Wilma Löf

2008

Alunda SK

180

Ella Östblom

2008

Gefle IF

181

Alice Reyes Willfors

2008

Gefle IF

182

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

183

Thelma Hammarberg

2008

Gefle IF

184

Linnea Alneroth

2008

Gefle IF

185

Lovisa Lundgren

2008

Gefle IF

186

Thea Gyllenhammar

2008

Gefle IF

187

Line Boman

2008

Gefle IF

188

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

214

Vera Hillman

2008

Gefle IF

222

Siri Hejdenberg

2008

Gefle IF

226

Lemonie Broman

2008

Gefle IF

249

Vilma Wessen

2008

Gefle IF

258

Juni Sahlin

2008

Högbo GIF

268

Meja Lindberg

2008

IF Skade

273

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

288

Clara Vosveld

2008

Söderhamns IF

289

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

Totalt 19 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

180

Ella Östblom

2008

Gefle IF

182

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

184

Linnea Alneroth

2008

Gefle IF

222

Siri Hejdenberg

2008

Gefle IF

224

Enya Styffe Örnehag

2008

Gefle IF

254

Liv Messerling

2008

Högbo GIF

258

Juni Sahlin

2008

Högbo GIF

273

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

Totalt 8 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

136

Wilma Löf

2008

Alunda SK

180

Ella Östblom

2008

Gefle IF

183

Thelma Hammarberg

2008

Gefle IF

184

Linnea Alneroth

2008

Gefle IF

186

Thea Gyllenhammar

2008

Gefle IF

188

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

214

Vera Hillman

2008

Gefle IF

224

Enya Styffe Örnehag

2008

Gefle IF

249

Vilma Wessen

2008

Gefle IF

254

Liv Messerling

2008

Högbo GIF

258

Juni Sahlin

2008

Högbo GIF

268

Meja Lindberg

2008

IF Skade

273

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

289

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

Totalt 14 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

136

Wilma Löf

2008

Alunda SK

180

Ella Östblom

2008

Gefle IF

182

Tyra Königsson

2008

Gefle IF

183

Thelma Hammarberg

2008

Gefle IF

184

Linnea Alneroth

2008

Gefle IF

185

Lovisa Lundgren

2008

Gefle IF

186

Thea Gyllenhammar

2008

Gefle IF

187

Line Boman

2008

Gefle IF

188

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

214

Vera Hillman

2008

Gefle IF

222

Siri Hejdenberg

2008

Gefle IF

224

Enya Styffe Örnehag

2008

Gefle IF

226

Lemonie Broman

2008

Gefle IF

249

Vilma Wessen

2008

Gefle IF

254

Liv Messerling

2008

Högbo GIF

255

Havannah Messerling

2008

Högbo GIF

258

Juni Sahlin

2008

Högbo GIF

268

Meja Lindberg

2008

IF Skade

273

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

288

Clara Vosveld

2008

Söderhamns IF

289

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

Totalt 21 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

136

Wilma Löf

2008

Alunda SK

183

Thelma Hammarberg

2008

Gefle IF

184

Linnea Alneroth

2008

Gefle IF

186

Thea Gyllenhammar

2008

Gefle IF

187

Line Boman

2008

Gefle IF

188

Vilda Olsson

2008

Gefle IF

214

Vera Hillman

2008

Gefle IF

226

Lemonie Broman

2008

Gefle IF

249

Vilma Wessen

2008

Gefle IF

255

Havannah Messerling

2008

Högbo GIF

258

Juni Sahlin

2008

Högbo GIF

268

Meja Lindberg

2008

IF Skade

273

Linnea Lindberg

2008

IF Skade

289

Ida Winlöf

2008

Söderhamns IF

Totalt 14 deltagare

F 11


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

139

Tuva Seveborn

2009

Alunda SK

142

Nora Hjertz

2009

Alunda SK

143

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

145

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

147

Alice Lindblom

2009

Bollnäs FIK

150

Sigrid Wallin

2009

Bollnäs FIK

173

Molly Karlsson

2009

Gefle IF

174

Nova Hedström

2009

Gefle IF

175

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

177

Sigrid Henriksson Hillman

2009

Gefle IF

178

Ida Söderman

2009

Gefle IF

179

Elin Bergh

2009

Gefle IF

227

Ester Enocksson

2009

Gefle IF

228

Linn Hedqvist

2009

Gefle IF

229

Niki Hillerström

2009

Gefle IF

230

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

231

Sara Jägergård

2009

Gefle IF

232

Siri Kullander

2009

Gefle IF

234

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

247

Alma Westlin

2009

Gefle IF

250

Tyra Sternlind

2009

Hammarby IF

290

Juni Norlin

2009

Söderhamns IF

296

Saron Gebremichael

2009

Gefle IF

300

Deborah Danial

2009

Gefle IF

Totalt 24 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

142

Nora Hjertz

2009

Alunda SK

143

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

145

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

179

Elin Bergh

2009

Gefle IF

227

Ester Enocksson

2009

Gefle IF

230

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

247

Alma Westlin

2009

Gefle IF

290

Juni Norlin

2009

Söderhamns IF

300

Deborah Danial

2009

Gefle IF

Totalt 9 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

142

Nora Hjertz

2009

Alunda SK

143

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

145

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

147

Alice Lindblom

2009

Bollnäs FIK

150

Sigrid Wallin

2009

Bollnäs FIK

176

Emma Rosén

2009

Gefle IF

178

Ida Söderman

2009

Gefle IF

227

Ester Enocksson

2009

Gefle IF

230

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

231

Sara Jägergård

2009

Gefle IF

234

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

247

Alma Westlin

2009

Gefle IF

250

Tyra Sternlind

2009

Hammarby IF

Totalt 13 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

139

Tuva Seveborn

2009

Alunda SK

142

Nora Hjertz

2009

Alunda SK

143

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

145

Elvira Larsson

2009

Alunda SK

147

Alice Lindblom

2009

Bollnäs FIK

150

Sigrid Wallin

2009

Bollnäs FIK

155

Ronja Ninganza

2009

Falu IK

173

Molly Karlsson

2009

Gefle IF

174

Nova Hedström

2009

Gefle IF

176

Emma Rosén

2009

Gefle IF

177

Sigrid Henriksson Hillman

2009

Gefle IF

178

Ida Söderman

2009

Gefle IF

179

Elin Bergh

2009

Gefle IF

227

Ester Enocksson

2009

Gefle IF

228

Linn Hedqvist

2009

Gefle IF

229

Niki Hillerström

2009

Gefle IF

230

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

231

Sara Jägergård

2009

Gefle IF

232

Siri Kullander

2009

Gefle IF

234

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

247

Alma Westlin

2009

Gefle IF

250

Tyra Sternlind

2009

Hammarby IF

290

Juni Norlin

2009

Söderhamns IF

296

Saron Gebremichael

2009

Gefle IF

300

Deborah Danial

2009

Gefle IF

Totalt 25 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

139

Tuva Seveborn

2009

Alunda SK

142

Nora Hjertz

2009

Alunda SK

143

Klara Gunnarsson

2009

Alunda SK

147

Alice Lindblom

2009

Bollnäs FIK

155

Ronja Ninganza

2009

Falu IK

173

Molly Karlsson

2009

Gefle IF

175

Josefin Stropp

2009

Gefle IF

177

Sigrid Henriksson Hillman

2009

Gefle IF

178

Ida Söderman

2009

Gefle IF

228

Linn Hedqvist

2009

Gefle IF

229

Niki Hillerström

2009

Gefle IF

230

Eira Johannesson

2009

Gefle IF

234

Emma Wennerbo

2009

Gefle IF

247

Alma Westlin

2009

Gefle IF

250

Tyra Sternlind

2009

Hammarby IF

296

Saron Gebremichael

2009

Gefle IF

Totalt 16 deltagare

F 10


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

137

Maya Löf

2010

Alunda SK

140

My Seveborn

2010

Alunda SK

151

Tilda Häggeborg

2010

Bollnäs FIK

154

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

168

Greta Thuman

2010

Gefle IF

169

Hanna Jernberg

2010

Gefle IF

170

Elsa Andersson

2010

Gefle IF

171

Iris Berglin

2010

Gefle IF

172

Svea Lundgren

2010

Gefle IF

213

Wilma Gunnarsson

2010

Gefle IF

237

Alma Persson

2010

Gefle IF

238

Vilma Sundqvist

2010

Gefle IF

239

Signe Jonsson

2010

Gefle IF

242

Tyra Danielsson

2010

Gefle IF

248

Lilly Thunstedt

2010

Gefle IF

253

Cornelia Gustavsson Kihlberg

2010

Hofors AIF

257

Ida Hillman

2010

Högbo GIF

275

Lovis Selander

2010

IF Skade

279

Inez Bergman

2010

IF Skade

284

Signe Edin

2010

IF Skade

Totalt 20 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

137

Maya Löf

2010

Alunda SK

140

My Seveborn

2010

Alunda SK

168

Greta Thuman

2010

Gefle IF

169

Hanna Jernberg

2010

Gefle IF

170

Elsa Andersson

2010

Gefle IF

239

Signe Jonsson

2010

Gefle IF

248

Lilly Thunstedt

2010

Gefle IF

257

Ida Hillman

2010

Högbo GIF

279

Inez Bergman

2010

IF Skade

284

Signe Edin

2010

IF Skade

Totalt 10 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

137

Maya Löf

2010

Alunda SK

154

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

239

Signe Jonsson

2010

Gefle IF

257

Ida Hillman

2010

Högbo GIF

284

Signe Edin

2010

IF Skade

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

137

Maya Löf

2010

Alunda SK

140

My Seveborn

2010

Alunda SK

151

Tilda Häggeborg

2010

Bollnäs FIK

154

Clara Arvidsson

2010

Falu IK

168

Greta Thuman

2010

Gefle IF

170

Elsa Andersson

2010

Gefle IF

171

Iris Berglin

2010

Gefle IF

172

Svea Lundgren

2010

Gefle IF

213

Wilma Gunnarsson

2010

Gefle IF

237

Alma Persson

2010

Gefle IF

238

Vilma Sundqvist

2010

Gefle IF

239

Signe Jonsson

2010

Gefle IF

242

Tyra Danielsson

2010

Gefle IF

248

Lilly Thunstedt

2010

Gefle IF

253

Cornelia Gustavsson Kihlberg

2010

Hofors AIF

257

Ida Hillman

2010

Högbo GIF

275

Lovis Selander

2010

IF Skade

279

Inez Bergman

2010

IF Skade

284

Signe Edin

2010

IF Skade

Totalt 19 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

137

Maya Löf

2010

Alunda SK

140

My Seveborn

2010

Alunda SK

151

Tilda Häggeborg

2010

Bollnäs FIK

169

Hanna Jernberg

2010

Gefle IF

170

Elsa Andersson

2010

Gefle IF

237

Alma Persson

2010

Gefle IF

238

Vilma Sundqvist

2010

Gefle IF

239

Signe Jonsson

2010

Gefle IF

253

Cornelia Gustavsson Kihlberg

2010

Hofors AIF

257

Ida Hillman

2010

Högbo GIF

275

Lovis Selander

2010

IF Skade

284

Signe Edin

2010

IF Skade

Totalt 12 deltagare

F 9


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

146

Felicia Larsson

2011

Alunda SK

156

Lovisa Ninganza

2011

Falu IK

215

Ingrid Hillman

2011

Gefle IF

261

Clara Almqvist

2011

IF Skade

263

Maja Wennberg

2011

IF Skade

277

Tuva Isaksson

2011

IF Skade

278

Selma Forsberg

2011

IF Skade

285

Olivia Gärdin

2011

IF Skade

Totalt 8 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

146

Felicia Larsson

2011

Alunda SK

156

Lovisa Ninganza

2011

Falu IK

215

Ingrid Hillman

2011

Gefle IF

261

Clara Almqvist

2011

IF Skade

263

Maja Wennberg

2011

IF Skade

269

Lilly Alm

2011

IF Skade

277

Tuva Isaksson

2011

IF Skade

278

Selma Forsberg

2011

IF Skade

285

Olivia Gärdin

2011

IF Skade

Totalt 9 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

146

Felicia Larsson

2011

Alunda SK

156

Lovisa Ninganza

2011

Falu IK

215

Ingrid Hillman

2011

Gefle IF

261

Clara Almqvist

2011

IF Skade

263

Maja Wennberg

2011

IF Skade

269

Lilly Alm

2011

IF Skade

277

Tuva Isaksson

2011

IF Skade

278

Selma Forsberg

2011

IF Skade

285

Olivia Gärdin

2011

IF Skade

Totalt 9 deltagare

P 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

138

Albin Löf

2012

Alunda SK

141

Viggo Seveborn

2012

Alunda SK

251

Folke Sternlind

2012

Hammarby IF

262

Knut Österberg

2012

IF Skade

291

Elliott Tengström

2012

Söderhamns IF

294

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

138

Albin Löf

2012

Alunda SK

141

Viggo Seveborn

2012

Alunda SK

251

Folke Sternlind

2012

Hammarby IF

262

Knut Österberg

2012

IF Skade

291

Elliott Tengström

2012

Söderhamns IF

294

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

Totalt 6 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

138

Albin Löf

2012

Alunda SK

251

Folke Sternlind

2012

Hammarby IF

262

Knut Österberg

2012

IF Skade

294

Edvin Cranser

2012

Örbyhus IF

Totalt 4 deltagare

P 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

199

Alfons Nääs

2013

Gefle IF

266

William van der Werf

2013

IF Skade

298

Wilmer Wallström

2013

IF Skade

307

Sigge Arvidsson

2013

Falu IK

308

Rasmus Rickström

2013

Alunda SK

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

199

Alfons Nääs

2013

Gefle IF

266

William van der Werf

2013

IF Skade

270

Tage Alm

2013

IF Skade

307

Sigge Arvidsson

2013

Falu IK

308

Rasmus Rickström

2013

Alunda SK

Totalt 5 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

199

Alfons Nääs

2013

Gefle IF

266

William van der Werf

2013

IF Skade

270

Tage Alm

2013

IF Skade

308

Rasmus Rickström

2013

Alunda SK

Totalt 4 deltagare

F 8


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

157

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

163

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

164

Emilia Zettergren

2012

Gefle IF

165

Majken Burlin

2012

Gefle IF

166

Livia Wahlman

2012

Gefle IF

167

Alice Zander

2012

Gefle IF

244

Agnes Boqvist

2012

Gefle IF

271

Stina Wedman

2012

IF Skade

274

Edith Selander

2012

IF Skade

292

Matilda Benke

2012

Söderhamns IF

293

Olivia Bergqvist Erlandsson

2012

Söderhamns IF

Totalt 11 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

144

Agnes Gunnarsson

2012

Alunda SK

157

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

163

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

164

Emilia Zettergren

2012

Gefle IF

165

Majken Burlin

2012

Gefle IF

166

Livia Wahlman

2012

Gefle IF

167

Alice Zander

2012

Gefle IF

244

Agnes Boqvist

2012

Gefle IF

271

Stina Wedman

2012

IF Skade

274

Edith Selander

2012

IF Skade

292

Matilda Benke

2012

Söderhamns IF

293

Olivia Bergqvist Erlandsson

2012

Söderhamns IF

Totalt 12 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

157

Linnea Ninganza

2012

Falu IK

163

Astrid Östblom

2012

Gefle IF

164

Emilia Zettergren

2012

Gefle IF

165

Majken Burlin

2012

Gefle IF

166

Livia Wahlman

2012

Gefle IF

167

Alice Zander

2012

Gefle IF

244

Agnes Boqvist

2012

Gefle IF

271

Stina Wedman

2012

IF Skade

282

Frida Matsén

2012

IF Skade

Totalt 9 deltagare

F 7


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

159

Lea Andersson

2013

Gefle IF

160

Emma Schröder

2013

Gefle IF

161

Hedvig Ramstrand

2013

Gefle IF

162

Ellen Selin

2013

Gefle IF

267

Tuva Jackson

2013

IF Skade

272

Vilma Werle

2013

IF Skade

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

159

Lea Andersson

2013

Gefle IF

160

Emma Schröder

2013

Gefle IF

161

Hedvig Ramstrand

2013

Gefle IF

267

Tuva Jackson

2013

IF Skade

272

Vilma Werle

2013

IF Skade

Totalt 5 deltagare

Kula

Startnr

Namn

Född

Förening

159

Lea Andersson

2013

Gefle IF

162

Ellen Selin

2013

Gefle IF

267

Tuva Jackson

2013

IF Skade

Totalt 3 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems